Студенти ЧПТ в художньому музеї

Черкаський художній музей відомий як місце постійного проведення різноманітних культурних акцій і заходів — від виставок місцевих молодих художників до благочинних акцій. Цього тижня було відкрито фотовиставку газети «День»,  яку до Черкас привезла головний редактор газети  -  Івшина Л.О.

Студенти ЧПТ електротехнічного відділення одними із перших завітали на культурний захід, ознайомилися з експонатами і були вражені побаченим. Адже фотокореспонденти видання представили до огляду не просто фото – а історію України за 2014 рік. Картинки вражають, вони передають найтонші моменти, що довелося пережити українцям в ці нелегкі часи. Але завершення виставки життєствердне – діти, за якими майбутнє.

До речі, відвідувачі можуть взяти участь у голосуванні за найкращу фотороботу, адже це ХVІ  Міжнародний фотоконкурс газети “День». Працівники художнього музею запрошують всіх бажаючих відвідати експозицію до 1 лютого 2015 року.

Прес-служба ЧПТ