Склад циклової комісії загальнотехнічних дисциплін

Пірковська Валентина Миколаївна –  голова циклової комісії; викладач вищої категорії.
Дисципліни: технологічне оснащення; металорізальні верстати і автоматичні лінії; сучасні технології виробництва; обладнання підприємств галузі.
Керівник курсового та дипломного проектування.

ЦК

Карасьова Ніна Станіславівна –викладач вищої категорії; дисципліни "Інженерна графіка", "Креслення", "Технологія конструкційних матеріалів". Закінчила Комунарський гірничо-металургійний інститут за спеціальністю "інженер-викладач маншинобудівних дисциплін". Працює в технікумі з 2005 року.

Красовський Руслан Володимирович

Красовський Руслан Володимирович – викладач вищої категорії; Дисципліни: технічна механіка; основи обробки матеріалів та інструмент.
Керівник курсового і дипломного проектування.

Золотарьов Ігор Аркадійович

Золотарьов Ігор Аркадійович –– викладач вищої категорії;
Дисципліни: технологія машинобудування; охорона праці в галузі;
технічне обслуговування та ремонт обладнання галузі.
Керівник курсового та дипломного проектування.

Різник Олександр Олегович Різник Олександр Олексійович – викладач І категорії;
Дисципліни: САПР в техмашбуді;  інженерна та компꞌютерна  графіка; техоснови та програмування на верстатах з ЧПК; технологічні основи ГВС;
Керівник дипломного проектування.
ЦК Лисенко Олена Олегівна - викладач І категорії; дисципліни "Технічна механіка", "Нарисна геометрія та інженерна графіка". Закінчила Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю "Інженер-механік". Працює в технікумі з 2005 року.
ЦК Оксаніченко Юрія Тарасович - виклада вищої категорії; дисципліни "Технологія конструкційних матеріалів", "Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання", "Електротехнічні матеріали". Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю "Інженер-електрик". Працює в технікумі з 1979 року.
ЦК Дробінка Інні Іванівна - викладач вищої категорії; дисципліни "Інженерна графіка", "Креслення", "Конструкційні та електротехнічні матеріали". Закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю "Інженер-викладач". Працює в технікумі з 2013 року.
ЦК Шмаюк Людмила Анатолівна - інженер з охорони праці, викладач І категорії; дисципліна "Охорона праці". Закінчила Глухівський педагогічний інститут ім. С.Ценського. Працює в технікумі з 2010 року.
  Горовенко Василь Миколайович  - викладач І категорії;
Дисципліни: основи теплотехніки та  гідропривод; процеси і апарати; використання експлуат. матеріалів та економія ПЕР
  Рябикін Борис Михайлович  - завідувач  майстернями; майстер виробничого навчання
  Пархоменко Юрій Володимирович -  майстер виробничого навчання (механічна практика)
  Громико Андрій Володимирович – викладач спецдисциплін