Участь Профспілкового комітету у святкуваннях

1. Профспілковий комітет  привітав та преміював кращих студентів технікуму до Дня студента.

2. Профспілковий комітет прийняв активну участь в святкуванні Дня енергетика. Виділено матеріальну допомогу викладачам циклових комісій агропромислової енергетики, електроустаткування промислових підприємств, електротехнічних дисциплін.

3. До Нового року Профспілковий комітет придбав подарунки для привітання з новорічними святами та Різдвом Христовим дітей працівників технікуму та студентів у кількості 44 штуки.

4. Для дітей працівників технікуму Поломаренко Н.В., Заболотної М.О., Ходос Т., Гаркуль І.В., Фатнєвої О.М. були придбані за рахунок профспілкових коштів запрошення на новорічні ранки на 6 січня 2015 року. які проводилися в актовій залі Федерації Профспілок.

5. Разом з Радою ветеранів технікуму Профспілковий комітет привітав пенсіонерів, які перебувають на заслуженому відпочинку з Новим роком та Різдвом Христовим.