Науково-практична конференція студентів групи ПС41

Пов’язане зображенняНа початку жовтня відбулася традиційна науково-практична конференція за результатами виробничої технологічної практики студентів групи ПС 41 спеціальності «Розробка програмного забезпечення».

З розповідями про свій роботу в рамках виробничої практики на підприємствах м. Черкаси та області виступили Ю.Шерстюк (КП «Комбінат комунальних підприємств» ЧМР), Д.Задорожній (ТОВ «Новий парковий»), М.Запорожець (Комунальний заклад «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»), В.Полонський (Черкаська торгово-промислова палата), А.Старов (Філія Черкаського обласного управління АП «Ощадбанк»), І.Іващенко (ФОП Вовненко Юрій Анатолійович).

Студенти поділилися досвідом організації робочих місць і робочого часу, виконання індивідуальних завдань, самостійного опрацювання нового матеріалу, налагодження спілкування в новому колективі.

Традиційно на конференцію були запрошені студенти групи ПС 31, яких в наступному навчальному році очікує виробнича технологічна практика.