Усний журнал зі всесвітньої історії

16 лютого для студентів груп  РА1-1, ПС1-1, ЕП1-1 викладачі всесвітньої історії Бондаревська Н.І., та Яременко Л.М підготували і провели усний журнал на тему: «Політичні портрети ХХ століття».

В складний час сучасної української історії як ніколи повчальний досвід лідерів країн, які в критичний період історії своїх держав зуміли не тільки провести успішні економічні реформи, але і вивести свої країни на лідируючі позиції в світі.

Студенти групи ЕП1-1  Пшеничний Олександр, Колісник Юлія та Білоусова Марія підготували повідомлення про Президента Франції, засновника П’ятої республіки Шарля де Голля, прем’єр-міністра Великої Британії в 70-80-х рр. ХХ ст. Маргарет Тетчер та колишнього прем’єр-міністра Індії Індіри Ганді.  Присутні студенти  з  цікавістю ознайомились з інформацією про діяльність цих лідерів, а також переглянули документальний фільм про Індіру Ганді.