Склад циклової комісії загальнотехнічних дисциплін та галузевого машинобудування

Лисенко Олена Олегівна - голова циклової комісіївикладач вищої категорії. Закінчила Черкаський державний технологічний університет, 2005р., обробка матеріалів за спецтехнологіями, інженерна-механіка.

Золотарьов Ігор Аркадійович –– викладач вищої категорії. Закінчив Київський політехнічний інститут, 1986 р., технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти, інженер-механік.
Пірковська Валентина Миколаївна –   викладач вищої категорії. Закінчила Київський політехнічний ордена Леніна інститут, 1985р., технологія обробки матеріалів, металорізальні верстати та інструмент, інженер-механік (конструктор).
Карасьова Ніна Станіславівна викладач вищої категорії. Закінчила Комунарський гірничо-металургійний інститут, 1979 р., машинобудування,  інженер-викладач дисциплін машинобудування.
Дробінка Інні Іванівна - викладач вищої категорії, старший викладач. Закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут, 1990р., інженер-викладач будівельних дисциплін.

Громико Андрій Володимирович - викладач вищої категорії. Кандидат технічних наук. Доцент кафедри хімічних технологій та водоочищення в Черкаський державний технологічний університет. Закінчив Черкаський інженерно-технологічний інститут у 1995р. Спеціальність "Хімічна технологія неорганічних речовин".