Об’єднуємо молодь у Шевченковому слові!

26 жовтня в Черкаському політехнічному фаховому коледжі відбувся І етап ХІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Завданням конкурсу є надихнути молодь на сприйняття сьогодення через систему морально – етичних принципів Тараса Шевченка.

Сьогодні молодь живе в діджиталізованій реальності, проте важливо навчитися критично ставитися до медіа повідомлень, перевіряти інформацію в різних джерелах, уникати потрапляння в мережу шейків або ж гібридних технологій, спрямованих на розбрат. І ось тут Шевченкове слово є тим підмурівком, що дає можливість знайти ґрунт, подивитися на світ не як на простір суспільних катастроф і «зрад», а на процес, у якому в різні періоди також було непросто.

Студентство ЧПФК формує в собі правильний оптичний прилад для аналізу дійсності і зможе все подолати та активно допомагає розбудовувати українську європейську державу, в якій утверджуватиметься повага до слова й культури, історії та сьогодення загалом.

…І оживе добра слава,

Слава України,