Семінар викладачів

9.12.2020 року в рамках роботи Школи формування педагогічної майстерності в технікумі було проведено семінар викладачів з обговоренням актуальних питань навчального процесу. З доповідями виступили:
1. «Організація гурткової роботи з дисципліни «Історія України»» (доповідач: Аверіна Т. В.).
2. «Формування та розвиток творчого мислення студентів у контексті життєтворчої спрямованості української мови і літератури.» (доповідач: Волошина Г. А.).
3. «Організація самостійної роботи студентів при вивченні дисципліни «Основи правознавства» в умовах дистанційного навчання» (доповідач: Гордуновський О. М.).
4. «Військово-патріотичне виховання студентської молоді в умовах сучасного навчального закладу» (доповідач: Колібабчук В. І.)
5. «Дистанційне навчання в умовах карантину. Вивчення математики.» (доповідач Курінна Р. П. ) .
6. «Професійне спрямування студентів у процесі вивчення фізики» (доповідач:Носенко В. Ю.).
7. «Методи дистанційного навчання та їх ефективне впровадження у навчальний процес» (доповідач: Поломаренко Н. В.).
8. «Технічні аспекти дистанційної роботи зі студентами в умовах карантину» (доповідач: Сметанін О. Г.).
9. «Методика побудови самостійних занять фізичними вправами» (доповідач: Чернишов В. Г.).