Змагання з баскетболу за програмою XV обласної Спартакіади серед технікумів та коледжів

4 та 5 квітня в спортивному залі Черкаського політехнічного технікуму, Черкаським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були проведені змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат за програмою XV обласної Спартакіади серед технікумів та коледжів. На параді-відкритті змагань були присутні: начальник Черкаського обласного відділення Саприкіна Антоніна Володимирівна та директор технікуму Галат Дмитро Володимирович, які у своїх виступах привітали всіх присутніх з початком змагань та побажали успішних виступів.

Вдало виступили на цих змаганнях збірні команди нашого навчального закладу, які вибороли перші місця, перегравши всіх своїх суперників. До цього подвійного успіху наші команди привела тренер – Фатнєва Олена Миколаївна.

Вітаємо команди з перемогою! Бажаємо майбутніх спортивних здобутків!