мережева академія Cisco

Викладачі мережевої академії Cisco при ЧПТ Снігур І.В., Сметанін О.Г. постійно підвищують свою кваліфікацію для впровадження в навчальний процес новітніх технологій та інноваційних методів викладання, які пропонує освітня платформа спільноти мережевих академій. Завдяки чому значно підвищується рівень підготовки студентів, які навчаються на спеціальностях "Розробка програмного забезпечення", "Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів" та "Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів", а випускники отримують додаткові знання та переваги при працевлаштуванні.
Менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні Олена Домотенко привітала нашу академію з присудженням відзнаки за стабільну роботу та зростання кількості студентів.