ПОЧИНАЄМО З ПЕРЕМОГ. ПРО УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ В СПОРТИВНОМУ ОНЛАЙН-КОНКУРСІ "З М'ЯЧЕМ БАСКЕТБОЛЬНИМ ВПРАВИ КОНТРОЛЬНІ"

Студенти нашого коледжу успішно долучились до онлайн-конкурсу з баскетболу. Вправа: виконання кидків в кошик зі штрафної лінії до хибного -  і отримали високі результати.

У першому етапі змагань, в якому брали участь студенти всіх закладів фахової передвищої освіти області серед дівчат перемогу здобула наша учасниця Зленко Єлизавета (група ПС 1-1) з 6-ма влучаннями в кошик. Серед юнаків перемогою відзначився студент групи ЕП 4-1 Гончаров Артур – 15 влучань, а також ІІІ місце посів Денисенко Андрій (ЕА 2-2) – 10 влучань.

Це був перший онлайн-конкурс, в якому брали участь наші студенти, попереду, ще шість з інших видів спорту, та вправ загальної фізичної підготовки.

Змагання проводяться обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України під загальною назвою «Спорт і фізкультура знову: і у коледжі, і вдома – 2021».

Бажаємо нашим студентам подальших перемог!