ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПІЗНАВАЛЬНИЙ КОНКУРС «Я – ЛЮДИНА»

До міжнародного Дня толерантності студенти груп ПС 1-1 та ЗЕ 1-1 Буслов Антон, Глух Нікіта, Каденко Михайло, Карпенко Іван, Усова Анастасія, Коляда Богдан, Регеда Рустам, Кирилюк Вікторія взяли участь у Всеукраїнському пізнавальному конкурсі "Я - Людина", який  був організований та  проведений класним керівником Наталією Поломаренко.
Студенти виконали різноманітні цікаві завдання, в яких проявили свої знання з різних галузей про нашу планету, про її різноманітність, знайомство зі звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу з метою формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують.
Результати роботи були відправлені на перевірку головним організаторам конкурсу "Шкільний портал".
Бажаємо успіху нашим учасникам!