ЧЕРКАСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ УКЛАВ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З ЧЕРКАСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ ТЕХНОЛОГІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

7 грудня 2021 року директор Черкаського політехнічного фахового коледжу Руслан Красовський та ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор скріпили підписами Угоду про співробітництво двох закладів освіти.

Відповідно до укладеної угоди партнери докладатимуть спільні зусилля для поєднання й ефективного використання науково-освітнього потенціалу коледжу та університету, організації практики, стажування та заходів із підвищення кваліфікації для студентів та педагогічних працівників. Відтак, колективи освітніх установ співпрацюватимуть над створенням належних умов та механізмів для системного співробітництва в освітній та науковій сферах.