ВИХОВНА ГОДИНА «Я – ВОЛОНТЕР»

06 грудня 2021 року у групах ПС 1-1 та ЗЕ 1-1, відділення бізнес-освіти і комп’ютерних технологій, класним керівником Наталією Поломаренко було проведено тематичну виховну годину «Я - волонтер», присвячену Міжнародному Дню волонтера.
На заході студенти  познайомились з поняттям «волонтер», обговорили на життєвих прикладах необхідність небайдужого ставлення до людей, які потребують допомоги, розвинули свій пізнавальний інтерес до основ моральної культури молоді та необхідності розвитку загальнолюдських чеснот на прикладах відомих історичних постатей, а також переглянули відео про життєвий шлях великих волонтерів – Матері Терези та Принцеси Діани.
Студенти групи вже неодноразово приймали участь у благодійних акціях «Монетка дітям», «Подаруй книгу захиснику». От і зараз до Дня волонтера продовжують виявляти свою небайдужість. Вони вирішили стати помічниками Святого Миколая, подарувавши дітям з відділення Черкаського обласного онкологічного диспансера різні подарунки.
Твори добро… Люби людей…Допомагай нужденним…І стане в кожного в серцях світлішим сьогодення!