ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут – юних захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історії українського народу. У бібліотеці коледжу розгорнуто тематичну полицю «День пам’яті Героїв Крут», яка дає змогу студентам коледжу ознайомитися з літературою про героїчний подвиг молодих українців. Представлені матеріали розповідають про ті жахливі часи, які відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути, про подію що набула особливого значення. Крути – це героїзм і трагедія у сторінках історії нашої держави. Українські юнаки своєю кров’ю окропили святу землю під Крутами в боротьбі за волю України і вони навічно залишаться в історії, як символ національної честі… і на жаль боротьба за Україну триває і зараз.