ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ВШАНУЙ»

З метою вшанування пам’яті учасників подій Революції Гідності та російсько-української війни в бібліотеці коледжу розміщена виставка «Всеукраїнська акція «Вшануй», яка проходить за сприянням Міністерства молоді та спорту України та державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр».

Акція представлена фото презентаціями французького фотографа українського походження  Юрія  Білака.  Крізь призму авторських фотографій сім’ї розповідають історії своїх близьких – загиблих на війні з Росією.

Кожна сім’я обрала одну сімейну реліквію – річ,  яка є найпам’ятнішим нагадуванням про загиблого. Ці родинні артефакти уособлюють своєрідне продовження відсутньої фото людини. Здобувачі освіти та співробітники коледжу мають змогу впродовж місяця ознайомитися з виставкою. Екскурсії з студентами проводять бібліотекарі закладу  - Хандусь Тетяна та Придибайло Валентина.