ВИХОВНИЙ ЗАХІД «МІЙ СВІТ – МОЯ ПРОФЕСІЯ»

14 лютого 2022 року в групі електромеханічного відділення ЕА 2-1 було проведено відкритий виховний захід на тему «Мій світ – моя професія».

Метою виховного заходу було адаптувати здобувачів освіти до вивчення спеціальних дисциплін, зацікавити студентів до отримання професійних знань та навичок;  сприяти формуванню у студентів любові та гідності до обраної професії, показати можливість реалізації себе в майбутньому як досвідченого фахівця в галузі електроенергетики на енергетичних об’єктах, обслуговування та ремонту електрообладнання автомобілів і тракторів.

Активну участь у заході приймали студенти групи та запрошені гості-випускники різних років випуску.

Захід провів класний керівник групи, викладач дисциплін професійно-практичної підготовки, старший викладач Олег Романчук.