ДЕНЬ ЄДНАННЯ НА ВІДДІЛЕННІ БІЗНЕС-ОСВІТИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

16 лютого 2022 року о 10:00 на виконання указу Президента України в рамках навчального процесу було проведено виховний інформаційний захід «День єднання» з метою зміцнення стійкості студентства в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну думку.

Дуже символічно об’єдналися дві групи ПС 2-1 та ПС 3-1 відділення бізнес-освіти та комп’ютерних технологій. Звучав Державний Гімн України, здобувачі освіти висловили своє бачення суспільних процесів, які нині відбуваються, викладач навів приклади з історії України, які засвідчували факти національної єдності та позитивного впливу на ситуацію. Прозвучали цитати з творів класиків української літератури, до присутніх звернувся голова студентського самоврядування відділення бізнес-освіти та комп’ютерних технологій Мулярчук Дмитро.  Інформаційний захід ще раз підтвердив думку: разом - ми сила!

Виховний захід підготувала та провела викладач української мови та літератури  Ганна Волошина.