Радіодиктант національної єдності

Україна – наш ДІМ
9 листопада викладачі і студенти Черкаського політехнічного фахового коледжу черговий раз взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності, який цього року адаптовано до умов воєнного часу.
Приєднавшись до трансляції національного телебачення, ми побачили велику українську родину не лише в Чернігові, Миколаєві, Одесі, Львові, Києві, а й в Таллінні, Німеччині, Об’єднаних Арабських Еміратах та багатьох містах країн світу.
Авторка цьогорічного тексту – українська письменниця і режисера, членкиня Українського ПЕНу Ірина Цілик, а прочитала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Під час написання диктанту, ми опинилися в ДОМІ, в якому зробили перші кроки, відчули запах жовтого супу з терпкою петрушкою, безтурботний сміх або надтріснуті голоси, які зненацька напівголосно заговорили про те, що, ймовірно, більше нічого не буде… Але, це ДІМ, що нас захищає, чекає, об’єднує. Це ДІМ, що поверне усіх, Ми впевнені, обов’язково невдовзі скажемо: « Я вдома!»