Перший етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

7 листопада 2022 року серед студентів І-ІІ курсів ЧПФК за допомогою дистанційних технологій (ZOOM, Classroom) було проведено урочистості з нагоди відкриття і перший етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. З метою формування у студентів почуття патріотизму, оптимізму та віри в щасливе майбутнє України, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко, конкурсні творчі роботи передбачали теми, пов’язані зі збереженням культурних надбань, моральних та духовних цінностей українського народу. Студенти мали у формі есе висловити свою думку щодо впливу творчості Т. Шевченка на свідомість українського народу; дібрати назву твору, епіграф; увести три доречні цитати з поезій Т. Шевченка для розкриття теми твору, два риторичні запитання, усі види речень за емоційним забарвленням.

Вітаємо переможців І етапу Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка.

І курс

І місце – Дроздова Катерина (ЕК 1-1)

ІІ місце – Савич Олександр (ЕА 1-1)

ІІІ місце – Бойко Іван (ЕП 1-1)