Люби і знай свій рідний край: краєзнавча екскурсія «Таємниці Соборного парку»

З метою патріотичного виховання студентської молоді, у змісті якого центральне місце займає краєзнавство, 14 листопада 2022 року здобувачі освіти групи ЕП1-1 електротехнічного відділення Черкаського політехнічного фахового коледжу (класний керівник Тетяна ПОТЯГАЙЛО) у позаурочний час відвідали Соборний парк у Черкасах. Насичену екскурсію парком провела провідний бібліотекар обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка Ольга СТОКОЗ.

Один з найбільших парків міста свою нову назву отримав у 2000 році, після того, як в ньому з’явився Свято-Михайлівський кафедральний собор. Конструкція будівлі собору унікальна — при спорудженні не використано жодної балки, перемички та панелі. Тому вся споруда немов дихає й піднімається вгору. Увагу всіх присутніх привернула найвища храмова дзвіниця України (запланована висота — 134 м).

Студенти оглянули пам’ятники на території парку, серед яких — пам’ятний знак-хрест жертвам Голодомору та політичних репресій і пам’ятник жертвам Чорнобильської трагедії.

На завершення екскурсії здобувачі освіти прогулялися осінніми алеями Соборного парку.