Гуртожиток

____

Для іногородніх студентів їхнє навчання в стінах Черкаського політехнічного фахового коледжу тісно пов’язане з майже чотирьохрічним проживанням в гуртожитку. Тут є все необхідне для потреб мешканців:комфортні кімнати, сучасні кухні, умови для відпочинку та занять спортом. А створює цей затишок колектив відповідальних працівників, серед яких треба виділити завідувачку гуртожитком - Казидуб Ганну В'ячеславівну та вихователя - Лихошерст Оксану Федорівну.

____    ____

Кімната самопідготовки                                    Тренажерний зал

____  ____

Житлова кімната                                                           Душова кімната

Лихошерст Оксана Федорівна - вихователь                                                             Казидуб Ганна В'ячеславівна - завідувачка

Інформація про наявність вільних місць в ЧПФК

Розмір плати за проживання у гуртожитку ЧПФК

Положення про гуртожиток Черкаського політехнічного фахового коледжу

Правила внутрішнього розпорядку гуртожитку Черкаського політехнічного фахового коледжу

НАШІ ПОДІЇ

2021-2022

Година спілкування у гуртожитку "Скажемо "Ні" булінгу!"

Вибори складу та Голови Студентської ради гуртожитку