День рідної мови

21 лютого весь світ відзначає День рідної мови (починаючи з 2000 року). Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в Парижі.

Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи. Окрім того організація вважає що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

Наш технікум не залишився осторонь цієї події. Так, 21 лютого для груп ЕП 1-1 та ЕП 1-2 було проведено конференцію на тему «Розвиток української мови в діаспорі». Студенти підготували цікаві матеріали та ілюстрації по тих країнах, де чисельність української діаспори найбільша. Конференція була цікавою та змістовною, особливо зацікавили студентів електронні презентації по кожній країні.

День рідної мови   День рідної мови

День рідної мови   День рідної мови