Свято Великої Перемоги

З нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом в технікумі проведено заходи:

1. Студенти 1-го курсу відвідали кінотеатр «Україна», де переглянули художній фільм «Незламна».

2. Окремі групи 1-го та 2-го курсів відвідали музей Другої світової війни в ЗОШ № 27.

3. Проведено загальнотехнікумівську лінійку, на якій нагороджені відзнаками кращі волонтери серед студентів та викладачів.

4. В Міському будинку ім. Кулика викладачі та студенти переглянули сольний концерт О. Бабенка «За перемогу».

5. 7 травня проведено урочистості, присвячені ювілейній даті Великої Перемоги, на яких ушановані гості: ветеран Другої світової війни Кулик Леонід Венедіктович та його дружина – ветеран праці Віра Петрівна, 1-й заступник Обласної ради ветеранів – Соболевська Олена Олексіївна, ветеран Збройних сил, колишній викладач технікуму – Слободиський Володимир Іванович, дружина ветерана війни, ветеран праці технікуму, головний бухгалтер – Глєб Ірина Миколаївна.

6. Проведено конкурс стіннівок, присвячених Дню Перемогу.

7. 8 травня в актовій залі технікуму завідувачем відділу мистецтв Обласної юнацької бібліотеки ім. В. Симоненка Чеперис Мариною Михайлівною проведено виховну годину на тему «День пам’яті та примирення».

8. 9 травня делегація викладачів та студентів технікуму на Соборній площі м. Черкаси взяла участь у святковому мітингу та ході з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі.