Меморіал М. Л. Середи

26 травня на території Центрального стадіону м. Черкаси пройшли легкоатлетичні змагання “Меморіал М. Л. Середи”, присвячені пам’яті керівника фізичного виховання Черкаського політехнічного технікуму, Заслуженого працівника фізичної культури УРСР, Відмінника народної освіти УРСР, Судді Всесоюзної категорії, арбітра ХХІІ Олімпійських ігор в Москві – Середи Миколи Леонтійовича. На параді-відкритті були присутні друзі, колеги, учні Миколи Леонтійовича: Мовчан Юрій Якович, Сташкова Надія Дмитрівна, Страшевич Василь Борисович, Ковальов Володимир Микитович.

Заслужений працівник фізичної культури Страшевич Василь Борисович звернувся до учасників змагань з вітальним словом, а директор технікуму, Галат Дмитро Володимирович, нагадав біографію Миколи Леонтійовича.

Студенти змагалися в чотирьох видах легкоатлетичної програми.

Переможцями стали:

Біг 100 метрів – Шумило Діана (ЕК 2-1), Звіздай Євген (ЕА 1-1)

Біг 400 метрів – Стецун Анастасія (ЕК 2-1)

Біг 800 метрів – Тіторенко Руслан (ОВ 1-1)

Стрибки у довжину з місця – Котова Крістіна (ЕС 1-2), Йокало Олександр (ЕП 3- 2)

Естафета 4Х100 – група ЕК 2-1: Шумило Діана, Танцюра Тетяна, Генсля Карина, Стецун Анастасія

Естафета 8Х200 – група ОВ 1-1: Агапов Олександр, Славуцький Марк, Іщенко Дмитро, Король Михайло, Шабаль Ігор, Тіторенко Руслан, Ситнянський Володимир, Капустян Сергій.

27 травня на загальнотехнікумівській лінійці призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями і спортивними кубками.

Вітаємо призерів та переможців змагань!

Бажаємо нових спортивних здобутків!