День знань у Черкаському політехнічному технікумі

Урочистості, присвячені початку нового 2015–2016 року та Дню знань, в Черкаському політехнічному технікумі пройшли вже за традиційним сценарієм.

До численної ккількості батьків, студентів нового прийому, а таких у технікумі 315 осіб, та старшокурсників приєдналися і гості свята: заступник директора департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації – Волошин Ігор Володимирович, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Черкаської області – Жалдак Ольга Дем’янівна, представники ПАТ «Азот»: випускник технікуму 1983 року, головний енергетик підприємства – Кривошеєв Ігор Анатолійович та начальник навчального центру – Негробов Ігор Михайлович, а також заслужений енергетик України, випускник технікуму 1963 року – Приходько Анатолій Михайлович.

У своїх виступах вони привітали присутніх із початком навчального року, побажавши їм усіляких успіхів в опануванні професії, миру та міцного здоров’я.  Крім того, за дорученням голови федерації профспілок Черкаської області Петра Васильовича Шевченка, Ольга Дем’янівна нагородила колектив викладачів та студентів технікуму і вручила директору – Галату Дмитру Володимировичу – подяку за значний обсяг позаурочної роботи і з нагоди 70-річчя перемоги над нацизмом в Європі та 80-річчя з Дня народження Василя Симоненка, а також за волонтерську діяльність.

Усі присутні на урочистостях вшанували пам'ять випускника технікуму 2013 року Максима Солонара, який героїчно загинув в зоні АТО, покладанням квітів до меморіальної дошки.

Закінчились урочистості ще однією корисною справою – відкриттям навчального електротехнічного полігону, збудованого при підтримці та за технічної допомоги ПАТ «Черкасиобленерго», колектив якого був представлений в особі першого заступника голови правління – Корчинського Віктора Валерійовича та директора з охорони праці і пожежної безпеки підприємства – Гончаренка Анатолія Олексійовича. До урочистого відкриття полігону долучився ще один з випускників технікуму 1965 року, заслужений енергетик України – Міщенко Анатолій Миколайович.