ВОВК Григорій Прокопович

ОД    Народився 24 жовтня 1927 р. в селі Свидівок Черкаського району Черкаської області і сім'ї селянина.

В 1931 р. сім'я переїхала в місто Сталіногорськ Московської області, де батько працював на будівництві ТЕЦ.

В 1935 р. почав навчатись в Сталіногорській середній школі. В 1936 р., коли сім'я повернулась в Україну, навчання продовжив в Свидівській неповній середній школі, яку закінчив в 1944 р.

В жовтні 1944 р. був призваний в ряди Збройних Сил СРСР, де служив до серпня 1951 р.

Демобілізувавшись в 1951 р., поступив до Черкаського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства. В 1955 р, продовжив навчання в Ленінградському сільськогосподарському інституті. А в 1957 р. перевівся в Українську сільськогосподарську академію (місто Київ), яку закінчив в 1960 р., і був направлений на роботу в Черкаський технікум електрифікації сільського господарства. Спочатку працював завідуючим заочним відділенням, а з березня 1965 р. по лютий 1992 р. – директором.

За 32-річний період роботи в технікумі Г.П.Вовк показав себе висококваліфікованим, сумлінним, ініціативним та умілим педагогом і керівником. Багато сил, наполегливості віддав створенню матеріально-технічної бази технікуму, реконструкції та технічному оснащенню учбових кабінетів, лабораторій і майстерень. Своєю працелюбністю, постійним піклуванням про підлеглих, принциповістю та чуйністю, скромністю Г.П.Вовк здобув глибоку повагу та заслужений авторитет серед працівників і студентів технікуму.

Нагороджений медалями: "30 років Радянської Армії і флоту" (1948 р.), "50 років Збройних Сил" (1969 р.), "30 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні" (1975 р.), "За доблесну працю" (1970 р.), "Ветеран праці" (1985 р.).

Помер 29 лютого 1992 р.