День захисника України в ЧПТ

1. Студенти та викладачі технікуму з нагоди Дня захисника України провели збір коштів для потреб військових ЗСУ. Так, зокрема, на сумму 1500 грн. для потреб окремого автомобільного батальйону, що дислокується в м. Черкаси, були придбані медикаменти, необхідні для формування автомобільних аптечок. А суму в розмірі 3665 грн. було передано для потреб учасника АТО, випускника технікуму - Тараненка Олександра та його побратимів.
  2. 12 жовтня 2015 р. на запасному полі Центрального стадіону м. Черкаси пройшли змагання відкритої першості ЧПТ з футболу "Кубок пам'яті героїв АТО" серед збірних команд технікумів, коледжів та ПТНЗ, перемогу в яких святкували наші спортсмени. Змагання пройшли за ініціативи спортивного клубу "Політехнік" та підтримки Радикальної партії Олега Ляшка.
  3. Цього ж дня в актовій залі технікуму для студентів нового прийому (база 9 класів) було проведено зустріч із учасником бойових дій в зоні АТО, студентом технікуму - Василенком Віталієм (група РА 3-2).
  4. Для студентів І-ІІ курсів працівниками обласної юнацької бібліотеки ім. Василя Симоненка проведені виховні години на тему: "Історія зародження та формування козацтва".
  5. Наставником академічної групи ЗП 1-1 Тичковою Наталією Борисівною та батьківським комітетом і студентським самоврядуванням групи організовано збір коштів та придбані шкарпетки на сумму 600 грн., що передані учасникам АТО, добровольчому батальйону "Дніпро-1".
  6. Викладачами Соломахою Тетяною Анатоліївною та Кириченко Наталією Іванівною 16 жовтня 2015 р. в актовій залі технікуму проведено засідання літературно-історичного гуртка, приурочене Дню козацтва.
  7. Викладачем Захисту Вітчизни Колібабчуком Віктором Івановичем організовано групу студентів-гуртківців для перегляду документального фільму "Рейд".

Детальніше про проведені заходи див. в розділі "Фотоновини".