Симоненківські читання

21 вересня 2015 року Черкаська обласна юнацька бібліотека ім. В. Симоненка організувала цікавий захід для патріотичної молоді – Симоненківські читання. Його мета – популяризація творчості Василя Симоненка серед школярів та студентів міста, в якому письменник прожив частину свого короткого, але такого яскравого життя.

Долучилися до поетичних читань і студенти нашого технікуму. Гуртківці (студенти груп ОД 2-1, ЕП 2-1 та ЕП 3-1) під керівництвом викладачів А. О. Гаврилець та Н. Д. Галат представили літературну композицію «Поет, народжений з любові», в якій прозвучали уривки з поезій Симоненка та думки літературознавців щодо творчості письменника.

Студенти отримали цінний досвід спілкування із однодумцями з інших навчальних закладів міста та побачили, якою багатогранною є поетична спадщина письменника – як громадянська, так і особистісна лірика.

Висловлюємо подяку колективу Обласної юнацької бібліотеки за допомогу у вихованні студентської молоді та формуванні їхніх духовних орієнтирів.