День Соборності

22 січня 2016 року - 97 річниця злуки ЗУНР та УНР. Цього дня студенти групи ПС 4-1 разом із заступником директора з виховної роботи Сердюком Сергієм Григоровичем долучилися до участі у молебні та покладанні квітів до "Пам'ятного знаку загиблим воїнам АТО", що встановлений у Соборному сквері міста Черкаси. Крім того, на цьому заході були присутні керівники області та міста, представники навчальних закладів та громадськості. Цього ж дня делегація технікуму відвідала урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Соборності в Черкаській обласній філармонії.

А 26 січня 2016 року в актовій залі технікуму завідувачкою читальних залів обласної юнацької бібліотеки ім. Василя Симоненка - Вербівською Катериною Іванівною - для студентів навчальних груп ЕС 1-1, ЕС 1-2, ЕП 1-1, ОМ 1-1, ЗП 1-1,  ПС 1-1 та ЕП 2-1 була проведена виховна година, приурочена Дню Соборності України. Студенти переглянули кадри кінохроніки тих буремних пам'ятних подій, а також ознайомилися з багатьма цікавими історичними фактами формування української держави того періоду.