Склад циклової комісії філологічних та гуманітарних дисциплін

ЦК філологічних дисциплін

Бєлашова Анастасія Валеріївна – голова циклової комісії.

Викладач вищої категорії, старший викладач. Закінчила Черкаський державний технологічний університет, 2004р. Спеціальність: прикладна лінгвістика.

ЦК філологічних дисциплін

Гаврилець Алла Олександрівна - викладач вищої категорії, старший викладач. Закінчила Черкаський педагогічний інститут імені возз’єднання України з Росією , 1995 р. Кваліфікація за дипломом: вчитель української мови та літератури.

ЦК філологічних дисциплін

Діденко Анжела Миколаївна  - викладач вищої категорії, старший викладач. Закінчила Черкаський педагогічний інститут імені 300-річчя возз’єднання України з Росією, 1992 р. Кваліфікація за дипломом: вчитель англійської та німецької мов.

ЦК філологічних дисциплін

Колінько Ірина Володимирівна викладач І категорії. Закінчила Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, 2005 р. Кваліфікація за дипломом: вчитель англійської мови та літератури.

Чала Віра Петрівна – викладач першої категорії

Соломаха Тетяна Анатоліївна – викладач вищої категорії

Кириченко Наталія Іванівна – викладач вищої категорії. Закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка в 1996 році. Кваліфікація за дипломом – історик, викладач історії. Нагороджена Подякою Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 2017 р.

Бондаревська Наталія Іванівна – викладач вищої категорії, старший викладач. Закінчила Донецький державний університет в 1983 році. Кваліфікація за дипломом – історик. Викладач історії та суспільствознавства. Нагороджена: Почесною Грамотою Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації 1997р., Почесною Грамотою Черкаської обласної ради 2009р., Почесною Грамотою Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації 2010р., Почесною Грамотою Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації 2020р., Подякою Міністерства освіти і науки України 2021р.

Аверина Тетяна Василівна – викладач вищої категорії. Закінчила Кіровоградський педагогічний інститут ім. В.К. Винниченка в 1993 році. Кваліфікація за дипломом – вчитель історії  і суспільствознавства, методист з виховної роботи. Нагороджена: Почесною Грамотою управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації 2012 р. Почесною Грамотою управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації 2020 р.

Дешевенко Людмила Петрівна
  Закревська Алла Костянтинівна -