Початок нового навчального року в ЧПТ!

Яскраві та незабутні емоції переповняли сотні студентів та викладачів Черкаського політехнічного технікуму недільного ранку 1 вересня. Початок нового навчального року традиційно розпочався проведенням урочистої лінійки, присвяченій Дню знань. Всіх присутніх на святі в своїх виступах вітали Галат Дмитро Володимирович – директор Черкаського політехнічного технікуму, Бондаренко Сергій Віталійович – представник ПАТ «Черкасиобленерго», Биченко Оксана Петрівна – член редакції газети «Черкаський край», Гаврилець Алла Олександрівна – голова циклової комісії філологічних дисциплін в технікумі, викладач української мови та літератури, Мещанінова Анна – студентка четвертого курсу електротехнічного відділення, голова ради студентського самоврядування технікуму, Ключка Анатолій – студент-першокурсник, Іващенко Василь Григорович – батько студента-першокурсника, випускник технікуму 1988 року, Волошина Анна Анатоліївна – головний редактор загальнотехнікумівської газети «Політехнік-інформ».

Крім того на урочистостях присвячених новому навчальному року почесними грамотами технікуму були нагороджені відмінники навчання, активісти громадської роботи, а також вперше були підбиті підсумки конкурсних змагань на найкращу групу першого курсу переможці яких отримали крім грамот солодкі подарунки та були нагороджені екскурсійною поїздкою. Музичні вітання студентам та гостям свята дарували Швидкий Ігор (ЕА 3-1), Попов Владислав (ЕА 2-1) та Зінченко Валентин (ЕП 3-1).

Наставники академічних груп нового прийому отримали з рук директора залікові книжки студентів, а студент ЕС 1-1 Дорошенко Владислав – символічний студентський квиток. І нарешті, студентці групи ОД 1-1 Чепурній Діані було надано право першого дзвінка 2013-2014 навчального року.

Для всіх студентів технікуму наставниками академічних груп було проведено перший урок на теми: - «Ми чуємо тебе Кобзарю, крізь століття!» і «Черкащина – серце України» присвячений 200-річчю з Дня народження Т.Г. Шевченка та 60-річчю утворення Черкаської області.

Наступного дня всі студенти першого курсу (на базі 9 класу) переглянули Всеукраїнський телевізійний шевченківський урок, а протягом тижня були проведені екскурсії кабінетами та лабораторіями технікуму, знайомство студентів нового прийому з адміністрацією, загальнотехнікумівські батьківські збори новоприбувших.