Зустріч із Сергієм Носанем

    Будучи в поважному віці (76 років), письменник продовжує творити і невдовзі видасть нову збірку. Приємно, що на зустріч Сергій Носань прийшов з дружиною, з якою вони вже більше 50(!) років разом.

    Студенти-першокурсники поділилися своїми враженнями від спілкування з відомим земляком.

    Олександр Бідочка (ПС 1-1): «Зацікавило мене те, що джерелом натхнення для письменника є його дружина. Як він говорить: «Моя муза». На черговий день народження дружини він створив збірку віршів, у яких висловив усі почуття, що з роками не згасли, а навпаки – стали міцнішими. Сергій Носань – всебічно розвинена, ерудована людина, яка має свій неповторний творчий стиль. Його твори пов’язані з реальними подіями, часто автор був їхнім очевидцем. Приємно, що драматичні твори Сергія Лукича знаходять своє втілення на сценах багатьох українських театрів».

    Дмитро Онищенко (ПС 1-1): «Дивуюся, якою людиною треба бути, щоб зробити за одне життя стільки прекрасного. Дуже захопили розповіді Сергія Носаня про наше минуле. Мені хочеться, щоб поети, драматурги були і в житті такими ж чистими і прекрасними, близькими до тих ідеалів, які пропагують у своїх кращих творах. Без цього неможливо вірити у створене ними. Вважаю, що Сергій Лукич і є такою людиною – сильною, мужньою і принциповою. Коли згадую його розповіді, на душі стає тепло. Приємно усвідомлювати, що я належу до того ж народу, що і Сергій Носань».

   Маргарита Лущій (ПС 1-1): «Особистість письменника вражає. Перша його повість, «Стежка в зеленому житі», була відзначена відомим українським письменником Олесем Гончаром, який тепло привітав у пресі молодого автора. Думаю, це свідчить про те, що Сергій Носань – обдарована від природи людина. Підтверджує це і значна кількість премій та відзнак, які він отримав, зокрема, «Берег надії» імені Василя Симоненка та премія імені Михайла Старицького. Хочеться, щоб такі зустрічі проходили частіше, адже ми маємо змогу знайомитися з видатними людьми за їхнього життя».

   Фото зустрічі можна переглянути тут Зустріч з письменником Сергієм Носанем