Екскурсійна поїздка до м. Києва

У 2012-13 н. р. адміністрація технікуму оголосила конкурс «Найрейтинговіша група». Впродовж року навчальні групи І курсу змагалися в цьому конкурсі, і зрештою (враховуючи показники успішності, якості знань, кількість відмінників і невстигаючих, заохочення і стягнення студентів, результати участі в предметних олімпіадах та спортивних змаганнях участь у виховних заходах) перемогу здобула група ОД1-1. Другу сходинку посіла група ЕК1-1, а за ними - ЕС1-2. Переможці Конкурсу були нагороджені екскурсійною поїздкою до м. Києва.

28 вересня ми відвідали Михайлівський Золотоверхий собор, споруджений у 1108–1113 роках онуком Ярослава Мудрого - київським князем Святополком Ізяславичем, та Софійський Собор – християнську святиню в центрі Києва, пам'ятку української архітектури та монументального живопису 11-18 століть, одну з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Собор є однією з найголовніших християнських святинь Східної Європи та історичним центром Київської митрополії. Після цікавої екскурсії, маючи кілька годин вільного часу, ми відвідали молодіжну акцію проти раку молочної залози. Відбулася вона на Майдані Незалежності і підтримали її відомі українські артисти. Привезли з Києва масу гарних вражень і позитивних емоцій. Тому хочемо подякувати адміністрації за чудовий подарунок!

Від імені студентів групи ОД 2-1

Ілона Майборода