Наше славне минуле

28 жовтня українська громадськість відзначатиме 69-річницю визволення нашої держави від німецько-фашистських загарбників. А в ці жовтневі дні 70 років тому радянські війська героїчно форсували річку Дніпро та продовжили свій наступ, звільнивши 14 грудня 1943 року від окупантів обласний центр – місто Черкаси.

Саме з цієї нагоди в актовій залі технікуму відбулася зустріч студентів І-ІІІ курсу із членами обласної Ради ветеранів, на яку завітали: Володимир Михайлович Веретільник – голова обласної ради ветеранів, воїн-інтернаціоналіст, полковник у відставці, Петро Семенович Красовський – ветеран ВВв, учасник Сталінградської битви, Генрієтта Віталіївна Остапчук,  яка пережила важкі роки блокади Ленінграду, Ірина Василівна Колоскова – голова обласного клубу «Ветеран Черкащини», заступники голови обласної ради ветеранів – Галина Петрівна Настасенко, Валентина Іванівна Демидова, Олена Олексіївна Соболева та Віра Іванівна Матюхіна, Віра Василівна Ляшенко, Антоніна Афанасіївна Седова.

На початку зустрічі В. М. Веретільник вручив директору технікуму –   Д. В. Галату – книгу, присвячену подіям Великої Вітчизняної війни. Потім своїми спогадами зі студентами поділився П. С. Красовський, а ведуча вечора Лариса Іванівна Воєвода разом із групою студентів технікуму розповіла присутнім про події героїчного форсування Дніпра-Славутича. Розповідь супроводжувалася музичними композиціями у виконанні студентів технікуму.

Тепла невимушена атмосфера спілкування завершилася невмирущою піснею «День Победы».

Переяслав-Хмельницкий. Диорама «Битва за Днепр в районе Переяслава и создание Букринского плацдарма осенью 1943 года».