Екскурсія до Полтави

12 жовтня студенти груп ЕП 3-1, ЕП 3-2, ОВ 2-1 та ОВ 1-1 відвідали одне з найпрекрасніших міст України – Полтаву.  Батьківщина Котляревського, Панаса Мирного, Ю. Кондратюка вразила своєю незвичайною атмосферою, оповитою історією та оспіваною у творах М. Гоголя.

Так, зокрема, студенти відвідали Музей історії Полтавської битви (заснований 1909 року), де прослухали лекцію та побачили експонати часів Івана Мазепи і Карла XII. До речі, найцікавішою в музеї є діорама із зображенням останніх хвилин Полтавської битви.

Потім екскурсія перемістилася до Полтавського музею дальньої авіації – унікального авіаційного музею просто неба – в якому відвідувачам представлено експозицію стратегічних літаків-ракетоносців ТУ-160 та ТУ-95МС, дальніх літаків-ракетоносців ТУ-22КП і ТУ-22М3, літака винищувальної авіації СУ-15ТМ, транспортної авіації –АН-26 та АН-2, і навчально-бойовий ТУ-134УБЛ.

І наостанок – вільний час, який у Полтаві пролітає непомітно, адже місць, які можна оглянути, тут безліч – Біла альтанка, музей-садиба Котляревського, підземний торгівельний центр, Свято-Успенський собор, Корпусний парк та багато інших.