Незабутня подорож

19.10.2013 студенти Черкаського політехнічного технікуму разом зі своїми викладачами Соломахою Тетяною Анатоліївною та Добридень Вітою Анатоліївною здійснили незабутню подорож

Львів- це чудове місто, безліч емоцій і вражень. За один день ми змогли обійти чимало пам"яток, адже Львів -це як "місто музей", наситившись радісними емоціями і спогадами. На кінець подорожі, в нас була приємна втома від прожитого дня. Це наче побувати однією ногою а Європі, старі вулички, і будинки, бруківка яка осталась ще з 18століття, щирість людей, яким може позаздрити кожне місто в Україні. Проходячи вуличками цього міста,  ми розуміли, що знаходимся в Україні, але вулиці, будинку зроблені в стилі Барокко, і Готики, казали нам інше. В центрі Львова ми не побачили жодного супермаркету, всі крамнички були в будинках,- це дивувало, тому що наший зір звик до однотипних  супермаркетів, а натомість ми побачили різноманіття.Також українська мова, яку чуєш на кожному кроці, це звучить прекрасно після " типового суржика, притаманного всій Україні." Це місто зачаровує своїм діалектом. Вражаючим є те, що  заходячи  в храм чи церкву, ми могли бути свідками  вінчання, Такі дрібниці роблять тебе величним. Відкритість людей, ставлення до інших, старі звичаї, забарвлює це місто казковим ароматом.

У Франції є Париж, у Італії є Рим, у Чехії є Прага, у Росії є Санкт- Петербург, а в Україні є місто лева- Львів. Можливо,  це не мегаполіс, це набагато краще ,це- Леополіс, який своєю щирістью може дати фору будь- якому місту Євпропи, а може навіть світу. Це українська культурна столиця. Місцеві лавочки, дощ, блиск бруківки, щирі посмішки, таку красу можна побачити лише там. Напевно,   Львів- це одне слово, але багато приємних спогадів, які залишаться з тобою назавжди, в це місто дуже легко закохатись, і дуже важко забути. Після відвудування Львова залишається тільки одне- пообіцяти сюди повернутись, тільки не на один день, а щонайменше на тиждень.

Можна тільки дивуватися нашому гіду Андрію Миколайовичу, який знає майже кожний дім, кожне пам`ятне місце, і доступно розповідає про нього. Це місто войовниче і витривале, за всю його історію його підкорили тільки один раз, за допомогою хитрості  і зрадою російських військ. Львів- місто величне зі своєю харизмою, напевно, жодне місто України не може нею похизуватися цим,як місто Лева. Його поважали, ним захоплювались, його завойовували, а воно не підкорялось, ним пишаються і вдосконалюють впевнено можна сказати,що   це найкраще місто України, тому що там,  дійсно, пишаються тим, що ми –українці , маючи  наймелозвучнішу мову,  героїв,  які  прославляли свою країну, там не цураються співати гімн України, і показувати свої емоції.

Ми не забували звідкіля ми приїхали і без всякого ніяковіння показували це всюди. У гостях добре, але наше рідне місто це- Черкаси!!!!!!!!!!!.

Підготували  студент групи ЕП4-2 Хандусь Віталій

та його наставник групи Т.А. Соломаха