Естафети, змагання та нові рекорди: черкаський політехнічний технікум провів свято спорту

Естафети, змагання та нові рекорди: Черкаський політехнічний технікум провів свято спорту*

Черкаський політехнічний технікум вкотре підтвердив свою репутацію як одного із найспортивніших навчальних закладів міста. Студенти та викладачі технікуму 24 травня на центральному стадіоні Черкас провели оздоровчо-спортивне свято "За здоровий спосіб життя!". Вони продемонстрували свою фізичну підготовку і навіть встановили нові рекорди. Про це сайту vikka.ua повідомив директор навчального закладу Дмитро Галат.

У програмі змагань було проведено легкоатлетичний меморіал Миколи Середи, який більше сорока років своєї трудової діяльності в галузі фізичної культури та спорту присвятив рідному навчальному закладу.

Cтуденти долали дистанції довжиною від 100 до 800 метрів, брали участь в легкоатлетичній естафеті, стрибали у довжину з розбігу. Крім того, юнаки та дівчата виявляли найсильніших у армспорті, дартсі, стрітболі, змагалися у силовій вправі – жиму штанги, виконували "підйом-переворот", віджималися на брусах, стрибали на скакалці, а ще жонглювали футбольним м'ячем та стріляли із пневматичної гвинтівки. Фінальним же видом програми серед юнаків та дівчат стало перетягування канату.

Під час заходу студенти технікуму встановили нові рекорди навчального закладу. Так, першокурсник Максим Доброштан 58 разів виконав вправу "підйом-переворот", а Владислав Якименко з третього курсу електротехнічного відділення 162 рази віджався на брусах.

"У технікумі підтримуються давні спортивні традиції. Наші спортсмени є 15-разовими переможцями обласної спартакіади серед навчальних закладів типу: коледжі, технікуми. Також 10 разів ми ставали чемпіонами обласних змагань з міні-футболу, а цього року ще й бронзовими призерами Всеукраїнської студентської баскетбольної ліги", – розповів Дмитро Галат.

Він підкреслив, що оздоровчо-спортивне свято "За здоровий спосіб життя!" проходить двічі на рік.

"Воно започатковане восени 1993 року Миколою Середою – керівником фізичного виховання, заслуженим працівником фізичної культури, відмінником народної освіти, арбітром ХХІІ Олімпійських ігор. Саме він свого часу вивів спортивний рівень політехнічного технікуму на високий щабель", – повідомив директор навчального закладу.

Серед гостей, що завітали на парад-відкриття змагань, ветерани фізичної культури та спорту, друзі та вихованці Миколи Середи: Володимир Ковальов, Василь Страшевич, Юрій Мовчан, Надія Сташкова та депутат обласної ради Сергій Воронов.

Як повідомляв сайт vikka.ua, найкращим спортсменам Черкас  стипендії.

За матеріалами ВІККА - ЕСТАФЕТИ, ЗМАГАННЯ ТА НОВІ РЕКОРДИ: ЧЕРКАСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ ПРОВІВ СВЯТО СПОРТУ*