Склад циклової комісії дисциплін гуманітарної підготовки

ЦК дисциплін гуманітарної підготовки

• Кириченко Наталія Іванівна – голова циклової комісії, викладач вищої категорії. Закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка в 1996 році. Кваліфікація за дипломом – історик, викладач історії. Нагороджена Подякою Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 2017 р.
ЦК дисциплін гуманітарної підготовки
  • Аверина Тетяна Василівна – викладач вищої категорії. Закінчила Кіровоградський педагогічний інститут ім. В.К. Винниченка в 1993 році. Кваліфікація за дипломом – вчитель історії  і суспільствознавства, методист з виховної роботи. Нагороджена: Почесною Грамотою управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації 2012 р. Почесною Грамотою управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації 2020 р.
ЦК дисциплін гуманітарної підготовки
  • Бондаревська Наталія Іванівна – викладач вищої категорії, старший викладач. Закінчила Донецький державний університет в 1983 році. Кваліфікація за дипломом – історик. Викладач історії та суспільствознавства. Нагороджена: Почесною Грамотою Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації 1997р., Почесною Грамотою Черкаської обласної ради 2009р., Почесною Грамотою Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації 2010р., Почесною Грамотою Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації 2020р., Подякою Міністерства освіти і науки України 2021р.
  • Новілова Тамара Борисівна – завідувач навчально-методичним кабінетом з вересня 2021 року. Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут, спеціальність "Історія і суспільствознавство" у 1982р.; Черкаський інженерно-технічний інститут, спеціальність "Економіка і право" у 1996р.; Університет Саймона Фрезера, спеціальність "Економічний розвиток громади" у 2005р.; Черкаський державний технологічний університет аспірантура, спеціальність "Соціальна фвілософія" у 2006р. Викладач правових дисциплін. Нагороди: Почесна грамота Управління освіти і науки Черкаської ОДА 2016р.
ЦК дисциплін гуманітарної підготовки
  • Тесленко Тетяна Григорівна – викладач вищої категорії. Закінчила Черкаський державний  університет ім. Б. Хмельницького в 2003 р. Кваліфікація за дипломом – історик, викладач історії.