Спартакіада серед студентських гуртожитків

В період із 16 жовтня по 5 листопада обласний центр “Спорт для всіх” проводив VІІІ спартакіаду серед студентських гуртожитків навчальних закладів Черкаської області. Активно взяли участь у цих змаганнях студенти нашого технікуму. Збірні команди змагалися в 2-х видах спорту.

Переможцями змагань стали:

волейбол (юнаки): Тегін Антон, Любаненко Назар, Стадник Владислав, Зибай Євгеній, Назаров Олександр, Москальов Вадим, Гулида Олександр, Мурований Олександр, Шкарбан Євгеній;

баскетбол (юнаки): Хандусь Віталій, Прищепа Анатолій, Філіпенко Богдан, Красиленець Микола, Руденко Олександр, Носков Сергій, Фарисей Станіслав, Ситник Ярослав, Лановий Сергій, Лада Микола;

Другими стали команди дівчат:

баскетбол: Генсля Каріна, Хворостовська Наталія, Чернікова Каріна, Гонтар Неля, Биндич Галина, Шкурко Діана, Беспечук Марія, Дащенко Олена, Кравченко Вікторія, Майборода Ілона;

волейбол: Гонтар Неля, Бірюкова Катерина, Шиян Ілона, Івченко Наталія, Слишенко Марія, Дмитренко Інна, Стецун Анастасія, Морковська Юлія.

За програмою VІІІ спартакіади серед команд студентських гуртожитків навчальних закладів Черкаської області наш технікум посів І загальнокомандне місце!

Вітаємо переможців та призерів спартакіади. Бажаємо вдалих виступів на майбутніх змаганнях!