Студенти ЧПТ здобувають досвід у Франції

1 листопада 2013 року в Черкаському політехнічному технікумі відбулася зустріч адміністрації та студентів із представниками Черкаської торгово-промислової палати, начальником відділу бізнес-навчання та освіти Любов'ю Дмитрівною Марченко та директором франкомовного центру „Альянс” Інессою Миколаївною Павлюченко. Приводом для зібрання стало те, що влітку 2013 року студенти ЧПТ Голуб Ярослав, Набутовський Дмитро, Дубина Василь, Хандусь Віталій (групи ЕА 4-1 та ЕП 4-2) проходили стажування за навчально-пізнавальною програмою у Франції.

Відкривав зустріч директор технікуму Галат Дмитро Володимирович, який у своєму виступі розповів про працевлаштування студентів, зв’язки із виробництвом, як вітчизняним, так і зарубіжним, та про можливість упровадження інвестиційних проектів.

Цікавою стала презентація поїздки студентів на французькі ферми Крістофа Лешевальє та Венсана Лігуї.

Під час зустрічі Інесса Миколаївна Павлюченко виступила зі словами подяки за співпрацю. Аналіз роботи показав, що французькі фермери із задоволенням запрошують наших студентів на стажування. Інесса Миколаївна висловила думку про те, що вони більше уваги будуть приділяти знайомству з сучасними технологіями, партнерству з навчальними закладами Франції, проводити екскурсії. Вона також  наголосила, що знання французької мови для студентів, які стажуються, - обов’язкове.

Перебуваючи за кордоном, студенти привезли звідти насамперед досвід.  А це – найголовніше!

Завідуюча бібліотекою  Хандусь Тетяна Сергіївна