Склад циклової комісії економічних дисциплін та комп`ютерних технологій;

Янко Людмила Онисимівна- голова циклової комісії, викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський фінансовий технікум, Київський політехнічний інститут,Черкаський інженерно-технологічний інститут. Викладає дисципліни ОС, САОЕІ, Групова динаміка та комунікації, Вступ до фаху, Інструментальні програмні засоби, Статистика.

Остапенко Лілія Іванівна - головний бухгалтер коледжу з грудня 2018 року. Викладач економічних дисциплін. Освіта: Черкаський державний технологічний університет, магістр з економіки і підприємництва.
Зіміна Ольга Віталіївна - завідувач відділення бізнес-освіти та комп'ютерних технологій. Освіта: Київський національний економічний університет. Кваліфікація спеціаліст вищої категорії, старший викладач. Викладає дисципліни  Економіка, Економічна теорія, Політична економія, Основи економічної теорії, Вступ до фаху. Нагороди:  Почесна грамота Головного управління освіти в Черкаській області.
ЦК економічних дисциплін

Висоцький Сергій Петрович – викладач першої категорії

ЦК економічних дисциплін

Тимків Юлія Євгенівнавикладач вищої категорії. Освіта: Черкаський державний технологічний університет.  Викладає дисципліни: Методи і моделі оцінювання, Планування та організація діяльності підприємства, Ціноутворення, Економіка підприємства. Нагороди: Почесна грамота Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Тичкова Наталія Борисівна - викладач вищої категорії.

Глубашенко Ольга Василівна –  викладач вищої категорії. Освіта:  Чернівецький державний університет, Черкаський державний технологічний університет . Викладає дисципліни: Бухгалтерський облік, Фінансовий облік, Податкова система, Економічний аналіз, Фінанси підприємства, ЗЕД, Основи маркетингу. Нагороди: Почесна грамота Головного управління освіти , Подяка міського голови Анатолія Бондаренка

Трембовецька Тетяна Василівна - викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський інженерно-технологічний інститут, Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького. Викладає дисципліни ОПІ, БД, КПЗ, Web-програмування, Архітектура комп'ютера, Проектний практикум.
Русін Олександр Олександрович - викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Викладає дисципліни: Математичний аналіз, Лінійна алгебра та аналітична геометрія, Дискретна математика, Диференціальні рівняння, Чисельні методи, Теорія ймовірності та математична статистика, Інформатика, І та КТ.

Сметанін Олександр Геннадійович - інженер-програміст, викладач І категорії. Освіта:  Черкаський державний технологічний університет. Викладає дисципліни: Основи програмування та алгоритмічні мови (ОПтаАМ), Інструментальні засоби візуального програмування (ІЗВП).