Склад циклової комісії соціально-економічних дисциплін

Янко Людмила Онисимівна- голова циклової комісії, викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський фінансовий технікум, Київський політехнічний інститут,Черкаський інженерно-технологічний інститут. Викладає дисципліни: Інструментальні програмні засоби, Операційні системи, Вступ до фаху, Системи автоматизованої обробки економічної інформації, Статистика.

Трембовецька Тетяна Василівна - викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський інженерно-технологічний інститут, Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького. Викладає дисципліни: Бази даних, Web-програмування, Комп'ютерна техніка та програмування, Архітектура комп'ютерів, Курсове і дипломне проектування.
Русін Олександр Олександрович - викладач вищої категорії. Освіта: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Викладає дисципліни: інформатика і комп'ютерна техніка,  Теорія ймовірності і математична статистика, Числові методи.
Поломаренко Наталія Вікторівна - в.о. завідувача відділення бізнес-освіти та компютерних технологій, викладач І категорії. Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького. Викладає дисципліни: ОПП,  Інформаційні системи і технології на підприємстві, НП з інформац. систем і техн.
  Підласий А.І. - Викладає дисципліни: Основи програмування та алгоритмічні мови, ІЗВП, НП.
  Сметанін Олександр Геннадійович - Викладає дисципліни: Основи програмування та алгоритмічні мови, Інструментальні засоби візуального програмування, Керівництво НП.