НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ

21 листопада 2013 р. викладач всесвітньої історії Бондаревська Н.І. запросила нас - студентів груп ЕП1-1, РА1-1, ПС1-1 та ОД1-1 - до музичного училища ім. Гулака-Артемовського на концерт класичної музики «Осіння фантазія». Спочатку я засумнівався, але дізнавшись, що буде звучати органна музика, якої я не чув наживо, охоче погодився.

І ось ми на концерті. Перше, що мене вразило, – це велич органної зали, яку підкреслювали та освітлювали розкішні люстри, що надавали ще більшої таємничості та загадковості майбутньому дійству. На першому плані зали величаво розташувався орган (до речі, після концерту я дізнався, що орган є королем класичної музики). Пролунали перші ноти скрипки та фортепіано, які викликали незвичайні відчуття у присутніх. Твори класичної музики лунали у прекрасному виконанні студентів  музичного училища. Я ніколи не думав, що класична музика, звуки якої були чарівними, може мене так вразити.

Після концерту я повністю змінив своє ставлення до класичної музики. У мене з’явилось бажання частіше відвідувати подібні концерти і розуміння того, чому кажуть, що класична музика вічна.

Філоненко Вадим, студент групи ЕП1-1