Заходи щодо запобігання торгівлі людьми

В рамках заходів Міністерства освіти і науки щодо запобігання торгівлі людьми  та з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. № 350 “Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року”, а також  до Міжнародного дня боротьби за відміну рабства була проведена бесіда зі студентами груп ЕК 2-1, ОД 2-1, ЕК 3-1, ОД 3-1 з протидії торгівлі людьми. На даному заході були присутні: методист технікуму  Прокопенко В.М., завідувач відділенням економіки і програмування Янко Л.О, голова циклової комісії економічних дисциплін  Глубашенко О.В., наставник групи ОД 2-1  Заболотна М.О.

Було представлено 2 презентації на тему «Торгівля людьми – як уберегтися від небезпеки», «Торгівля людьми», відеоматеріали «Торгівля людьми», «Правда про торгівлю людьми», «Сексуальне насилля» та мультфільм «Дві маленькі дівчинки».

Мета бесіди - підвищити рівень інформованості про проблему торгівлі людьми, а також звернути увагу на те, що потрібно  зробити, щоб убезпечити себе або своїх близьких, які приймають запрошення на роботу за кордоном, від небажаних наслідків.

Мультфільм «Дві маленькі дівчинки» створено в рамках компанії до Міжнародного дня боротьби за відміну рабства. «Дві маленькі дівчинки» - це короткометражний  анімаційний фільм, заснований на реальних історіях двох молодих дівчат, які були жорстоко обмануті близькими людьми та  проти їх волі вивезені за кордон, де змушені були займатися проституцією.

Щорічно тисячі жінок потрапляють у сексуальне рабство. Торгівля жінками з метою сексуальної експлуатації приносить щорічний прибуток у розмірі близько 12 мільярдів доларів злочинцям, які користуються необізнаністю та бідністю жінок.

 

Підготувала викладач Тичкова Н.Б.