Міжнародний день грамотності

Міжнародний день грамотності – свято, яке щорічно, починаючи з 1966 року, відзначають 8 вересня і яке символізує досягнення усього людства, адже грамотність – це один із критеріїв, що відрізняє прогресивне суспільство від примітивного. Грамотність – це один із важливих інструментів побудови інтегрованого й мирного суспільства XXI століття.

8 вересня студенти і викладачі ЧПТ мали хорошу нагоду перевірити рівень власної грамотності. Перед початком занять на всіх охочих чекала "вікторина": викладачі української мови підготували завдання – найуживаніші слова нашої мови з помилками, які необхідно було знайти і виправити, та "магічну скриньку" з жартівливо-серйозними завданнями. Приємно, що участь у заході взяли і викладачі, і студенти. Останні, до речі, захопилися виправлянням помилок і виграли майже всі солодкі призи.

Тож ми не тільки підтвердили високий рівень грамотності, а й повеселилися досхочу. Позитивних емоцій і бадьорості вистачило на увесь подальший робочий день.

Фото позитивного початку дня Міжнародний день грамотності