Склад циклової комісії дисциплін професійно-практичної підготовки електроенергетичних спеціальностей

 

ЦК економічних дисциплін

Харченко Микола Якович - голова циклової комісії, викладач вищої категорії. Викладає дисципліни: Електричні машини і апарати, Експлуатація і ремонт ЕО і ЗА, НП з ел.машин і трансформаторів.

Потягайло Тетяна Миколаївна - викладач вищої категорії. Викладає дисципліни: Основи електроприводу, СУЕП.
Дишлюк Сергій Іванович - викладач першої категорії. Викладає дисципліни: АТП і САК, Налагодження та діагностика ЕУ і СА, курсове та дипломне проектування,
Марштупа Алла Володимирівна - викладач другої категорії. Викладає дисципліни: Електротехнологія, Ел.освітлення і опромінення, Основи енергозбереження, Основи теплотехніки і гідравліки, Вступ до фаху.
ЦК Журавель Микола Миколайович – викладач вищої категорії. Викладає дисципліни: Електричні вимірювання, КВП і основи метрології, Курсове і дипломне проектування ЕС, ЕП.

Сахно Людмила Олексіївна - викладач вищої категорії. Викладає дисципліни: Монтаж, експлуатація і ремонт ЕО і ЗА, Експлуатація і ремонт ел.мех.пристроїв, Електричні машини і апарати.

 Добридень Віта Анатоліївна – завідувачка електротехнічним відділенням з вересня 2015 року. Випускниця технікуму 1995 року. Закінчила Черкаський інженерно-технологічний інститут 2000 року, інженер-електромеханік. Викладає дисципліни: Автоматика, Основи пром.технологій та обладнання, Енергозбереження, електроустаткування Пі ЦС. Нагороди: Почесна грамота Головного управління освіти і науки Черкаської ОДА,  обкому профспілки працівників освіти і науки Черкаської області.
ЦК Попович Геннадій Михайлович заступник директора з навчально-виробничої роботи з вересня 2020 року.  Закінчив Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію у 1985 році, за спеціальністю електрифікація сільського господарства, має кваліфікацію інженера-електрика. Викладає дисципліни: Монтаж і експлуатація ЕУ, Експлуатація і ремонт ЕУ, Електробезпека. Нагороди: Почесна грамота Управління освіти і науки ЧОДА.