66 річниця перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні

5 травня у Черкаському політехнічному технікумі проведено заходи з відзначення 66 річниці перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні. На зустріч з колективом викладачів і студентів запрошено ветеранів війни, учасників підпілля та партизанського рухуОзерана Василя Юхимовича – випускника нашого технікуму 1947 року, та його дружину Марію Григорівну, ветерана Збройних Сил; в минулому викладача допризивної підготовки Слободиського Володимира Івановича; ветерана технікуму, вдову ветерана ВОВ Глєб Ірину Миколаївну – головного бухгалтера. Серед гостей – Голова Черкаського обласного відділення спілки кінематографів України Олександр Миколайович Деньга.
В. Ю. Озеран розповів трагічні події, що сталися в нашому краї під час захоплення фашистськими окупантами м. Черкаси, про героїчну боротьбу підпільників, що діяли в МТС, яка була розташована на території технікуму, та партизанів в Черкаських лісах, десантників, що загинули в боях за визволення міста та району.
Учасники зборів хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у тій війні; квіти до Пагорба Слави поклали від колективу: ветеран технікуму, завідуючий заочним відділенням Тесленко Г.С., викладач української мови і літератури Соломаха Т. А., студенти Здоренко Тетяна гр. ЕК1-1 та Баліцький Олексій гр. ОВ1-1.
В літературно-музичній композиції вірш «\"Мати-Батьківщина\"» прочитала студентка групи ПС31 Підгорна Ольга, піснями воєнних років присутніх привітали Деньга О. М., студент групи ЕС12 Левандавський Владислав та студентка групи ЕК11 Ранюк Дар’я. Урочистим маршем під мелодію «Прощання слов’янки» перед гостями та строєм студентів пройшов зведений взвод третіх курсів, одягнених в форму бійців Червоної Армії, під командуванням молодшого сержанта запасу Збройних Сил України, студента групи ЕА31 Загорійчука Володимира.
Студенти та викладачі технікуму також взяли участь в урочистостях, що проводилися в М. Черкаси 9 травня.