Студенти технікуму взяли участь в суботнику

12 квітня 2014 року близько 50-ти студентів І курсу технікуму разом із наставниками академічних груп І.І.Дробінкою, В.М.Пірковською, А.В.Кособоковою та завідувачем відділення інженерної механіки Красовським Р.В. і заступником директора з виховної роботи Сердюком С.Г. спільно з працівниками ПАТ «Азот» взяли участь в суботнику, облаштувавши сквер на площі 700-річчя.

Студентами технікуму висаджено понад 50 дерев та кущів, пофарбовані лави для сидіння та огорожі дитячого майданчику. До всіх, хто працював цього дня, приєдналася почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Борисівна Жуковська. Крім того, після закінченню робіт студенти поласували смачною кашею а ввечері мали змогу безкоштовно відвідати фінал Всеукраїнського конкурсу краси «Княгиня України» в Палаці культури «Дружба народів».