Дорогі друзі!

Ось і розпочався новий навчальний рік. Сподіваємося, що він принесе нові знання, вміння; збуватимуться мрії, сподівання, а найголовніше – в нашій державі запанує мир та спокій.

На урочистостях з нагоди Дня знань до технікуму завітали: перший заступник голови обласної ради – випускниця технікуму 1994 року Кравцова Наталія Олегівна, начальник служби у справах дітей Черкаської міської ради Шишлюк Світлана Степанівна, батько студента-першокурсника Кошельника Іллі – Віктор Васильович, прикордонник навчального центру «Оршанець», учасника антитерористичної операції на сході України, Довгаль Петро Олександрович – випускник технікуму 1965 року, який тривалий час займав керівні посади на ряді підприємств міста й області та випускник технікуму 1996 року – Довгаль Денис Петрович – голова спостережної ради Малинської паперової фабрики (це дідусь та тато студента нового прийому – Довгаля Олександра). У своїх виступах вони привітали викладачів та студентів технікуму з початком навчального року та побажали миру, добра і злагоди всім присутнім. Крім того, цього дня звучали музичні вітання, а директор технікуму Дмитро Володимирович Галат нагородив почесними грамотами відмінників навчання та вручив залікові книжки наставникам академічних груп нового прийому. А ще звучали привітання від викладачів та студентів, був вручений символічний студентський ретро-квиток та пролунав традиційний перший дзвоник.

З хвилини мовчання в аудиторіях розпочався перший урок на тему «Україна єдина».

До вашої уваги – звернення голови студентського самоврядування технікуму Будника Миколи з нагоди Дня знань.

Шановні викладачі, студенти, батьки та гості технікуму!

Швидко промайнуло літо… Настала осіння пора, а з нею й новий навчальний рік. Для когось цей навчальний рік буде першим у стінах технікуму, для когось - останнім. Так, цей рік буде нелегким, адже нині наша Україна переживає тяжкі часи. Але я твердо вірю, навіть більше - я знаю, що все буде добре, що життя повернеться у мирне русло. Коли це станеться, в нашій молодій, незалежній, і, я впевнений, ЄДИНІЙ державі розпочнеться час змін, реформ, перебудувань. Для цього нашій країні необхідно мати висококваліфікованих професіоналів своєї справи, кожен має гордо сказати, що Я – ПРОФЕСІОНАЛ!

Але професіоналізм здобувається шляхом наполегливої праці і постійного навчання, самовдосконалення! Людина повинна сама хотіти навчатися, повинна мати достатню мотивацію і стимул до навчання! Щоб це не було в примусовому порядку, щоб кожен розумів та знав, навіщо він навчається, чого хоче досягти. Лише в цьому випадку навчання приноситиме користь, лише так в людській пам’яті відкладуться знання…

Тому я хотів би побажати викладачам - терпіння, наснаги, побільше ініціативних студентів; батькам - більше позитиву від їхніх дітей; студентам - бажання навчатися і самовдосконалюватися, яскравих злетів, знайти свої цілі в житті і йти до них, не звертаючи з правильного шляху!

І напевно, для кожного з нас буде доречним побажання: бути справжнім патріотом, бути гідним сином чи дочкою своєї неньки України, довести, насамперед собі, а потім й іншим, що «Я не патріот на словах, що я справді «Душу й тіло положу за нашу свободу», бо ми ж з ВАМИ браття, козацького роду!»

Слава Україні!

Фото з урочистостей День Знань 01. 09. 2014р.