Участь ЧПТ у святкуванні Дня міста

Лейтмотивом цьогорічних іменин міста, з огляду на останні події в країні, стало проведення різнопланових патріотично-спортивних заходів. До участі в організації та проведення Дня міста були запрошені всі трудові колективи підприємств, установ і організацій, закладів освіти, культури та спорту, широкі кола активістів  громадських організацій Черкас. Не винятком став і наш навчальний заклад. Ми з радістю взяли участь у святкуванні.

Зокрема, 19 вересня актив технікуму на чолі з головою профкому Король Л.О. та заступником з виховної роботи технікуму Сердюком  С.Г. взяв участь у благодійній акції «Гаражний розпродаж», що проходив на Соборній площі Черкас. Студенти технікуму принесли різні речі, книги, бюжетерію для продажу, а виручені гроші були передані волонтерам для допомоги нашій армії.

Основна частина заходів відбувалася 20 вересня в улюбленому місці відпочинку черкасців та гостей міста –  Долині троянд. Із Замкового узвозу до Долини троянд урочистою ходою на чолі з видатними спортсменами пройшли близько півтисячі  вихованців спортивних шкіл міста, серед яких члени спортивного клубу «Політехнік» ЧПТ.

На головній сцені, встановленій в Долині троянд, о 12.00 відбулося офіційне відкриття спортивного проекту «Ярмарок спорту – 2014»: презентації та майстер-класи від дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, показові виступи зі спортивної та художньої гімнастики, бойовий гопак, хореографічні виступи танцювальних колективів міста.

Окрасою свята стало проведення патріотичного флешмобу за ініціативи та участі відомого черкасця - танцівника та спортсмена Максима Оробця. Наші студенти теж долучилися до танцювальної акції.

Фото  Участь у Дні міста                                                                            Прес-служба ЧПТ